NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 9.jpg
 • 5.jpg
 • 7.jpg
 • 12.jpg
 • 6.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 1.jpg
 • 4.jpg
 • 8.jpg
 • 3.jpg
 • 2.jpg
 • 13.jpg

Intencje Mszy św. : 09. 10. 2016

Pniewo 8.00 + za Marię i Ignacego Surdel – z intencji Syna Józefa z Żoną
Krajnik 9.10 + za zmarłych z Rodzin: Gajców, Buczków, Raganów
Steklno 10.30 W intencji wszystkich uczestników pogrzebu Stefana Błaszczyka
Pniewo 12.00 + za Emilię i Stanisława Sadowskich
Chrzest:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09. 10. 2016
28 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. „Niedziela" – polecam dobrą prasę katolicką – temat numeru – dlaczego warto studiować teologię ? mówi o Bogu, porządkuję świat... o pokucie całego Narodu, aby przeprosić Pana Boga za grzechy swoje i całego Narodu
2. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM OFIARODAWCOM ZA WSPARCIE NA NOWE OGRODZENIE! Bóg zapłać Panom za wielką pracę wykonaną przy kościele pod nasadzenie krzewów ozdobnych: P. Adamowi Surdelowi, Edwardowi Ludwisiak, Tomaszowi Tokarek, Janowi Gęślowskiemu, Gabrelowi Kowalewskiemu, Henrykowi Rozwód – Bóg zapłać !
3. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE
Steklno – wtorek 17.00
Krajnik – czwartek 17.00
Pniewo – środa piątek i sobota 17.00
4. Dzisiaj w całej Ojczyźnie obchodzimy DZIEŃ PAPIESKI – po Mszy św. zbiórka ofiar na stypendia dla uzdolnionej, ale biednej młodzieży – żywy pomnik Świętego Jana Pawła II
5. W sobotę, 15 października br., na Jasnej Górze będzie NARODOWA MODLITWA POKUTNA „WIELKA POKUTA", przeżywanej w ramach 1050. rocznicy Chrztu Polski oraz Roku Miłosierdzia, w łączności z Jasną Górą serdecznie zapraszam na podobne nabożeństwo w naszej parafii, w Pniewie o 17.00....
6. Sołtysi Pniewa Krzypnicy i Żórawek zapraszają na DZIEŃ SENIORA organizowany w dniu 17 października 2016r w Motelu Saga w Pniewie o godzinie 17:00. Wstęp jedynie 15zł od osoby, w tym będzie zupa gulaszowa, kawa herbata , chętni mogą upiec ciasto. Serdecznie zapraszają sołtysi: Agnieszka Litwiniuk, Barbara Kłonowska i Witold Koczan
7. „Zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystej Mszy Świętej z okazji rozpoczęcia Roku Maryjnego, która odbędzie się 13 października br. o godz. 19.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Szczecinie. Uroczystości przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga wraz z Księżmi Biskupami z Metropolii Szczecińsko-Kamieńskiej." Będzie to zarazem dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia.
8. „Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, nauczycieli akademickich oraz wszystkie osoby związane z oświatą i szkolnictwem wyższym na Mszę Świętą w ich intencji z okazji Święta Edukacji Narodowej, która odbędzie się pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, 14 października br. o godz. 9.00 w Kościele Królowej Korony Polskiej w parafii pw. Świętej Rodziny w Szczecinie."
9. „W niedzielę, 16 października br., przypada siódma rocznica śmierci Księdza Arcybiskupa Mariana Przykuckiego, pierwszego Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego. W tym dniu zapraszamy wszystkich do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji śp. Księdza Arcybiskupa Mariana Przykuckiego."

MSZE ŚWIĘTE W TYM TYGODNIU:

KRAJNIK
Czwartek 17.00 ....
Niedziela 9.10 + Franciszek, Katarzyna, Jan Niemczyk

STEKLNO
Wtorek 17.00 ....
Niedziela 10.30 Dziękczynno-błagalna: 43 rocznica ślubu Ryszarda i Wiesławy, 11 rocznica Agnieszki i Zdzisława, 10 urodziny Karolinki, 5 urodziny Kasi

PNIEWO
Poniedziałek 8.00 ....
Środa 17.00 + Wacław Majewski 12 r. śm.
Piątek 17.00 + Józef, Natalia, Janina, Fretka, Karol – z intencji P. Zofii Ścisłowskiej
Sobota 17.00 NARODOWA MODLITWA POKUTNA „WIELKA POKUTA", przeżywana w ramach 1050. rocznicy Chrztu Polski oraz Roku Miłosierdzia, w łączności z Jasną Górą...

Niedziela 8.00 + Janina i Józef, Katarzyna i Jóżef
12.00 + Bronisław Sołtys 8 r. śm.
Chrzest

Niech Wam Pan Bóg błogosławi! Szczęść Boże !
9 października 2016 roku

Ks. Proboszcz

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy