NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 7.jpg
 • 11.jpg
 • 6.jpg
 • 4.jpg
 • 12.jpg
 • 3.jpg
 • 13.jpg
 • 8.jpg
 • 2.jpg
 • 1.jpg
 • 5.jpg
 • 10.jpg
 • 9.jpg

Intencje   Mszy św. :  16. 07. 2017

Pniewo

8.00

+ Stanisław Proficz i z R. Proficz

Krajnik

9.10

+ Jan, Marianna, Stanisław Buczek

Steklno

10.30

+ za Jadwigę Czyż  38 r. śm.

Paniewo

12.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 18 urodzin Zuzi Zdybel….

Chrzest; Julia, Marianna Zakrzewska

Ogłoszenia  Parafialne – 16. 07. 2017

XV  Niedziela  zwykła

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka… temat numeru: prezydent USA w Polsce – przemówienie prezydenta Trumpa:  „My chcemy Boga”, 26 Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę….

można wziąć  bezpłatny regionalny miesięcznik społeczno-chrześcijański….

 1. Bóg zapłać wszystkim którzy się włączyli, aby mieć swój udział  we  Mszy Świętej Gregoriańskiej za duszę Ks. Prałata Bronisława Kozłowskiego  - Kto by jeszcze chciał to uczynić,   zapraszam !
 1. Arcybiskup Andrzej - Metropolita Szczecińsko- Kamieński, prosi o przeprowadzenie   zbiórki we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji, dzisiaj , po Mszach Św.   na pomoc odbudowy wieży i renowacji Katedry Gorzowskiej  - po pożarze….  Bóg zapłać za każdą pomoc!
 1. Bóg zapłać P. Adamowi  Surdelowi za skoszenie trawy  przy kościele.
 1. „Serdecznie zapraszamy na Uroczystości Odpustowe ku czci Świętego Jakuba Apostoła Patrona naszej Katedry, we wtorek, 25 lipca br. Nieszpory Jakubowe z udziałem Szczecińskiej Kapituły Katedralnej zostaną odprawione o godz. 17.00. Punktem centralnym uroczystości będzie Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi o godz. 18.00, podczas której dwóch diakonów przyjmie święcenia kapłańskie. Wydarzenie to poprzedzać będą Rekolekcje Jakubowe, które w dniach od 22 do 24 lipca wygłosi ks. dr kan. Andrzej Krzystek oraz tradycyjny Jarmark Jakubowy, organizowany przez Fundację Dzieło Świętego Jakuba, w dniach od 21 do 23 lipca. Szczegółowy informacje są zamieszczone na plakatach i stronach internetowych: www.katedra.szczecin.pl; www.jarmarkjakubowy.pl”.
 1. „W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie.

Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.”

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     

 

     
 

Niedziela

9.10

+ Anna Stolarz

STEKLNO

     

 

     
 

Niedziela

10.30

+ Adam 6 r. śm.

O Boże błogosławieństwo dla Rodziny

PNIEWO

     

 

Poniedziałek

8.00

+ Elżbieta Żebiełowicz – 3 -

 

Wtorek

8.00

Błagalna o szczęśliwą operację dla Ireny

 

Środa

18.00

+ Janina Kędziora 10 r. śm. Stefan, Daniel, Maria

 

     
 

Niedziela

8.00

+ Stanisław Hołubowicz 4 r. śm.

   

12.00

+ Tomek Obrzut

 

Niech    Wam   Pan   Bóg   błogosławi!  

Szczęść  Boże !

16   lipca   2017 roku

Ks.  Proboszcz

 

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy