NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 6.jpg
 • 11.jpg
 • 1.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 2.jpg
 • 7.jpg
 • 10.jpg
 • 5.jpg
 • 13.jpg
 • 8.jpg
 • 12.jpg
 • 9.jpg

Intencje   Mszy św. :  23. 07. 2017

Pniewo

8.00

+ Stanisław Hołubowicz 4 r. śm.

Krajnik

9.10

+ Anna Stolarz

Steklno

10.30

+ Adam 6 r. śm.

O Boże błogosławieństwo dla Rodziny

Paniewo

12.00

+ Tomek Obrzut

Ogłoszenia  Parafialne – 23. 07. 2017

XVI  Niedziela  zwykła

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka… temat numeru:  wielcy Polacy:  Rafał Blechacz – jeden z najlepszych pianistów świata: „nie wstydzę się mówić o Panu Bogu…
 1. Tydzień temu na pomoc odbudowy wieży i renowacji Katedry Gorzowskiej - po pożarze w naszej Parafii zebraliśmy:  620 zł.  Bóg zapłać za każdą pomoc!

 

 1. Od dzisiaj 23 – 20  lipca  obchodzimy XVIII  Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Niesiemy Dobrą Nowinę  Drogami świata” modlimy się w intencji kierowców dziękując za przejechane kilometry… 

Na zakończenie Tygodnia Św. Krzysztofa – w  przyszłą niedzielę,  po Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów – podczas poświęcenia zbierane ofiary są przeznaczone na pomoc misjonarzom w zdobywaniu środków transportu… „ofiaruj 1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy jako twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże”

 1. Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa, u nas  w Steklnie będziemy obchodzić Uroczystość Odpustową - Msza św. Odpustowa będzie w przyszłą  niedzielę  o godzinie 16.00 –  Procesja Eucharystyczna i poświęcenie pojazdów…. Serdecznie zapraszam!
 1. „Serdecznie zapraszamy na Uroczystości Odpustowe ku czci Świętego Jakuba Apostoła Patrona naszej Katedry, we wtorek, 25 lipca br. Nieszpory Jakubowe z udziałem Szczecińskiej Kapituły Katedralnej zostaną odprawione o godz. 17.00.
 1. „W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie.
 1. „Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 27 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 14.30. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i błogosławieństwa Bożego."

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     

 

     
 

Niedziela

9.10

+ za Tomka, Janinę, Adama, Teresę Obrzut

STEKLNO

     

 

     
 

Niedziela

16.00

ODPUST.

Intencja dziękczynna Bogu za otrzymane łaski,  Mieszkańców Steklna i miejscowości należących do kościoła:   i błagalna o Boże Błogosławieństwo za wstawiennictwem św.  Krzysztofa

PNIEWO

     

 

Poniedziałek

8.00

Dziękczynna za życie i błagalna o zdrowie Mamy Janiny Ostropolskiej

 

Wtorek

8.00

Dziękczynna – i błagalna z okazji imienin:  P. Ani Krych,  P Ani Czaczyk i P. Ani Trzcińskiej

 

Środa

18.00

+ Elżbieta Żebiełowicz  - 4 -

 

Czwartek

8.00

Dziękczynna i błagalna w intencji kleryka Maćka o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Dary Ducha Św. w drodze do świętego kapłaństwa – intencja od Rodziców

 

Piątek

18.00

Dziękczynna i błagalna z okazji urodzin P.  Edwarda Ludwisiaka  - o Boże Błogosławieństwo za wstawiennictwem Matki Najświętszej  

 

Niedziela

8.00

+ za Irenę Leśkiewicz i z R. Zmitrowicz

   

12.00

+ Jan Żebiełowicz, Agnieszka, Jerzy Rydzak, Maria Brzostowska

Chrzest:

 Niech    Wam   Pan   Bóg   błogosławi!  

Szczęść  Boże !

23   lipca   2017 roku

Ks.  Proboszcz

 

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy