NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 7.jpg
 • 12.jpg
 • 2.jpg
 • 5.jpg
 • 3.jpg
 • 13.jpg
 • 4.jpg
 • 1.jpg
 • 6.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 9.jpg
 • 8.jpg

Intencje   Mszy św. :  20. 08. 2017

Pniewo

8.00

+ za Czesławę i Franciszka Rzemień

Krajnik

9.10

+ za Karolinę, Andrzeja, Stanisławę Kosiorowskich i Antoniego Jusisa

Steklno

10.30

+ Roman

Paniewo

12.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Rodziny Staszków….

Dziękczynna za dar zdrowia i błagalna o potrzebne łaski, z okazji 50 urodzin P. Joanny Wężyk….

Chrzest: Wojciech Hańko / Zuzanna Laskowska

Ogłoszenia  Parafialne – 20. 08. 2017

XX  Niedziela  zwykła

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka…  temat numeru: Z MARYJĄ PRZEZ POLSKĘ I ŚWIAT…

APEL  PRZEWODNICZĄCEGO   Episkopatu    Polski,   w  zawiązku  z nawałnicami  jakie  nawiedziły  Polskę:

W nawiązaniu do wiadomości  jakie napływają  z miejscowości  zniszczonych przez nawałnice dnia 11 sierpnia br., składam moje kondolencje wszystkim, którzy  przeżywają  dotkliwą stratę  swoich bliskich.  Słowa mojej solidarności i zapewnienia o modlitwie kieruję  również do tych poszkodowanych, którzy  ucierpieli i ponieśli dotkliwe szkody materialne.

Zwracam się z apelem do wszystkich Polaków, prosząc o wsparcie dla dotkniętych skutkami nawałnic. Proszę także  o modlitwę, jak i pomoc materialną, której można udzielić w ramach akcji organizowanej przez Caritas Polska.

Aby pomoc należy  wysłać  SMS z hasłem  „Wichura” pod numer 72052 (koszt 2,46  Z VAT) lub dokonać wpłaty  na konto Caritas PL 77 1160 2202 00000000 3436 4384 - z dopiskiem WICHURA.

Jako Archidiecezja włączamy się w dzieło pomocy poszkodowanym podczas ostatnich nawałnic w dniu 11 sierpnia br.  Realizacja pomocy poszkodowanym odbędzie się wg wskazań Dyrektora  naszej Caritas - Ks. Macieja Szmuca.

 1. Dożynki Archidiecezjalne,  odbędą się w przyszłą niedzielę  27 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej,       Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 14.30. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i błogosławieństwa Bożego."
 1. STEKLNO – ZAPOWIEDZI przedślubne: Rafał Stańko z Bani + Dominika Brambor ze Steklna zap. 1 /20.08./
 1. Osoby twórcze i aktywne przy naszym kościele, wyszły z  bardzo dobrą inicjatywą – ufundowanie bardzo potrzebnej i eleganckiej – gabloty, czyli tablicy na ogłoszenia,   animatorem  akcji  jest P. Dariusz  Jastrzębski,  gablota jest już zamówiona, będzie kosztować 1.123 zł.  – za dwa tygodnie, P. Dariusz będzie  przyjmował ofiary na ten cel,  Bóg zapłać za każdą pomoc!
 1. We wtorek na 18.00 zapraszam Panów, którzy chcieliby pomóc w pracach związanych z założeniem instalacji odgromowej na naszym kościele…

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     
 

Niedziela

9.10

+ Antoni Jusis,  Tomek Obrzut

STEKLNO

     
 

Niedziela

10.30

+ Bogusław Iskra 5 r. śm. + Mieczysław Smolak 22 r.śm.

PNIEWO

     

 

Poniedziałek

8.00

 

 

Środa

18.0

Dziękczynno-błagalna z okazji 10 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Pauliny i Macieja

 

Czwartek

8.00

 

 

     
 

Niedziela

8.00

+ Wiktor Bystrek 1 greg.

   

12.00

+ Józef Brelik

Chrzest : Liliana Maszczyk

 Niech    Wam   Pan   Bóg   błogosławi!  

Szczęść  Boże !

20  sierpnia   2017 roku

Ks.  Proboszcz

 

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy