NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 3.jpg
 • 12.jpg
 • 2.jpg
 • 6.jpg
 • 4.jpg
 • 1.jpg
 • 7.jpg
 • 10.jpg
 • 13.jpg
 • 5.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 11.jpg

Intencje Mszy św. : 17. 07. 2016

Dzisiaj ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne

Pniewo 8.00 + Ewa, Andrzej, Bronisław Baran
Krajnik 9.10 + Józef, Stefania, Franciszek, Władysław z R. Buczków
Steklno 10.30 + Michał Sikorski 13 r.śm.
Pniewo 12.00 + Janina 9 r. śm. Stefan Kędziora

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17. 07. 2016

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. „Niedziela" – polecam ciekawy tekst: „na froncie Królestwa Bożego" – czyli Żołnierze Boga...

2. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM OFIARODAWCOM ZA WSPARCIE NA NOWE OGRODZENIE!

3. Od 17 – 25 lipca obchodzimy 17 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Niesiemy Miłosierdzie Drogami świata" modlimy się w intencji kierowców dziękując za przejechane kilometry... w przyszłą niedzielę po Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów – podczas poświęcenia zbierane ofiary są przeznaczone na pomoc misjonarzom w zdobywaniu środków transportu... „ofiaruj 1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy jako twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże"

4. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa w Steklnie będziemy obchodzić Uroczystość Odpustową - Msza św. Odpustowa będzie w sobotę 23 lipca o godzinie 17.00 – następnie Procesja Eucharystyczna i poświęcenie pojazdów – Liturgii będzie przewodniczył Ks. Dziekan, Kanonik Robert Gołębiowski z Lubicza.

5. „W miesiącu lipcu wyruszy z terenu naszej Archidiecezji XXXII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku grupy promieniste wyjdą z Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Uroczysta inauguracja pielgrzymki, ze względu na trwające w tym czasie Światowe Dni Młodzieży, odbędzie się 1 sierpnia o godz. 7.00 w Bierzwniku. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Szczegółowe informacje o pielgrzymce znajdują się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu."

6. „Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 28 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i błogosławieństwa Bożego."

7. Pniewo. Gorącym i serdecznym Bóg zapłać dziękuję P. Zuzi Gruber za kompozycje kwiatowe a P. Teresie Kaźmierskiej za posprzątanie w naszym kościele...

MSZE ŚWIĘTE W TYM TYGODNIU:

KRAJNIK

Niedziela 9.10 + za Annę Stolarz

STEKLNO
Sobota 17.00 ODPUST z okazji św. Krzysztofa
Msza św. – w intencji za Parafian
Niedziela 10.30 + Adam
O Boże błogosławieństwo dla Anny i jej rodziny

PNIEWO
Poniedziałek 18.00 + Zbigniew Broński 3 r. śm.

Niedziela 8.00 + Stanisław Hołubowicz 3 r.śm.
12.00 + Tomek Obrzut 1 r. śm.
Dziękczynno-błagalna z okazji 100 urodzin P. Janiny Ostropolskiej....

Niech Wam Pan Bóg błogosławi! Szczęść Boże !
17 lipca 2016 roku

Ks. Proboszcz

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy