NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 11.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 13.jpg
 • 1.jpg
 • 9.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 12.jpg
 • 7.jpg
 • 2.jpg
 • 10.jpg
 • 8.jpg

Niedziela :  17. 06. 2018

Pniewo

8.00

+ Antonina, Aleksander

Krajnik

9.10

+ Antoni, Paulina, Piotr Jagusz, + Anna i Kazimierz Jagusz

Steklno

10.30

+ Czesław Brambor 24 r. śm.

Chrzest: Wiktoria Wiktorowicz

Paniewo

12.00

+ Stanisław Proficz, Jan, Zofia, Antoni Proficz, Maria Kołaczyk

Ogłoszenia  Parafialne – 17. 06.  2018

11   Niedziela   Zwykła

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka –temat numeru: męskie sprawy… 23 czerwca Dzień Ojca…
 1. Za tydzień - po Mszy św. będzie zbiórka na Caritas, na Akcję Lato 2018 - na wypoczynek dla dzieci ze środowisk najbiedniejszych…
 1. „Zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana w ramach spotkania Rodziny Radia Maryja, która będzie transmitowana w Telewizji TRWAM. Odbędzie się ona w poniedziałek, 18 czerwca br. o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jana Ewangelisty przy ul. Świętego Ducha w Szczecinie. Następnie od godz. 21.30 na antenie Radia Maryja będzie transmitowany ze Szczecina program „Rozmowy Niedokończone” na temat „Przez Maryję do zwycięstwa”.
 1. P. Agnieszce Litwiniuk - dziękuję gorącym i serdecznym Bóg zapłać za pełnioną funkcję Sołtysa Pniewa i za dobrą współpracę! 

Po nowych wyborach, Sołtysem został wybrany P. Adam Surdel - gratuluję! Niech Pan Bóg błogosławi! /słowo podziękowania Pana Sołtysa

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Pniewa!

          Z wielkim szacunkiem do moich wyborców, pragnę wszystkim serdecznie podziękować za okazane mi zaufanie w wyborach sołeckich. Jednocześnie zobowiązuję się do efektywnej i rzetelnej pracy na rzecz naszej  miejscowości,  i powierzoną mi funkcję wykonywać w najlepszy sposób jaki potrafię

         Pragnę poinformować wszystkich mieszkańców, że jestem otwarty na rozmowy i w ważnych dla Państwa sprawach chętnie służę pomocą, a powierzoną funkcję będę się starał wykonywać odpowiedzialnie

Sołtys Pniewa, Adam Surdel

 1. PNIEWO. Bóg zapłać:  P. Kaziowi Kędziorze za pomoc w dostosowaniu kancelarii  parafialnej do wymogów rodo… P Zuzi za kwiaty, P. Teresie za czystość w kościele, P. Adamowi Sołtysowi za porządek przed kościołem
 1. Sołtysi: Pniewa i Żórawek: zapraszają  wszystkie dzieci na ognisko z okazji zakończenia roku szkolnego - w piątek 22 czerwca o 16.00  na placu zabaw w Pniewie….. Z racji, że to jest piątek -  jako Proboszcz, udzielam  dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, korzystających z dyspensy zachęcam, by pomodlili się tego dnia w intencjach Ojca Św.
 1. „W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Stepnicy, Polic oraz ze Szczecina, gdzie pielgrzymka przejdzie przez centrum miasta (Warszewo, Niebuszewo, Jasne Błonia, Śródmieście). Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie pielgrzymując w wybrane dni. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie i stronie internetowej www.szczecinska.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.”
 1. „Zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi z okazji 46. rocznicy powstania Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, która odbędzie się w czwartek, 28 czerwca br. o godz. 18.00, w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Podczas tej liturgii zostanie wręczony zasłużonym osobom Krzyż Zasługi dla Kościoła Szczecińsko-Kamieńskiego.”
 1. zapowiedzi PRZEDŚLUBNE : 

Bartłomiej Swędrowski z Parafii Św. Jana Marii Vianneya z Żabnicy + Aleksandra Mielnik z Parafii Św. Ojca Pio w Pniewie zap. 3

Paweł Wysocki z Parafii z Niekłończycy + Agnieszka Chmielarz z Pniewa, zap. 3

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     
       
 

Niedziela

9.10

+ Tadeusz, Marianna

STEKLNO

     
 

Piątek

19.00

Msza św. za wstawiennictwem św. Rity….

 

Niedziela

10.30

Dziękczynna za 24 lata małżeństwa Wioletty i Dariusza…

PNIEWO

     
 

Poniedziałek

7.00

+ Eugeniusz Wawrzyniak 2

       
 

Środa

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 20 rocznicy ślubu P. Fredzi i Edwarda Ludwisiak….

 

Czwartek

18.00

+ Eugeniusz Wawrzyniak 3

 

Piątek

18.00

Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego…

+ Andrzej Lego - z intencji uczestników pogrzebu

       
 

Niedziela

8.00

+ za Rodziców: Wacława i Janinę Majewskich

   

12.00

Dziękczynna z okazji urodzin Mamy Janiny Ostropolskiej

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy