Niedziela :  08. 07. 2018

Steklno

+ Jan, Halina

Paniewo

+ Irena Ostrowska - 10 r. śm.

Chrzest:  Roksana  Gęślowska

Ogłoszenia  Parafialne – 08. 07.  2018

14   Niedziela   Zwykła

1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka –temat numeru: Europa - moc chrześcijaństwa
  1. „W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę…. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.”
  1. „Stowarzyszenie Kresy Wschodnie Dziedzictwo i Pamięć oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich w Szczecinie zapraszają do modlitwy i oddania hołdu ofiarom rzezi na Wołyniu i Kresach Wschodnich w 75. rocznicę tego ludobójstwa. Obchody upamiętniające to wydarzenie odbędą się 11 lipca br. w Szczecinie. Rozpoczęcie uroczystości nastąpi o godz. 16.00 na Cmentarzu Centralnym przy Krzyżu Wołyńskim, a o godz. 18.00 odbędzie się Msza Święta w Bazylice Archikatedralnej.”
  1. W dniach 22 - 29 lipca obchodzimy Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem "Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa". z tej okazji, za dwa tygodnie, w niedzielę 22 lipca po Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów i modlitwa za kierowców…. jak zawsze, ofiary zbierane przy poświęceniu pojazdów, są przeznaczone na pomoc dla misjonarzy, na środki transportu dla nich…

W Steklnie - Odpust - z okazji wspomnienia św. Krzysztofa w niedzielę 22 lipca o godzinie 16.00 Msza św. z procesją eucharystyczną i z uroczystym wprowadzeniem relikwii św. Rity….

1. zapowiedzi PRZEDŚLUBNE :

Pniewo.    Łukasz Matysiak z Nowego Czarnowa + Aneta Gągoł z Parafii Cedynia zap. 3

Steklno:  Tomasz Wojciechowski ze Steklna + Beata Paszko z Gryfina zap. 2

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca