NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 8.jpg
 • 13.jpg
 • 2.jpg
 • 1.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 9.jpg
 • 6.jpg
 • 11.jpg
 • 10.jpg
 • 3.jpg
 • 7.jpg
 • 12.jpg

Intencje Mszy św. : 10. 07. 2016

Pniewo 8.00 + Kazimierz Pawlikowski 1 r.śm.
Krajnik 9.10 + za Monikę Sobolewską
Błagalna o zdrowie Mamy Danuty Adamczyk
Steklno 10.30 + za Annę Soboń...
Pniewo 12.00 + Irena Ostrowska 8 r.śm.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10. 07. 2016

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. „Niedziela" – polecam ciekawy tekst: tuż po Brexicie – „Zamysł nad Europą" – powrót do korzeni – fundament to chrześcijaństwo – Schuman, Gaspari, Adenauer – kandydaci na ołtarze.... „Gdzie jest Chrzest, tam nadzieja" – 25 pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę...

2. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka ofiar do puszki za organizacje Światowych Dni Młodzieży w naszej Archidiecezji... Bóg zapłać!

3. Krąg Biblijny – w środę o 19.15 w domu parafialnym...

4. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Adamowi Surdelowi za pomoc w uporządkowaniu ziemi...
BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM OFIARODAWCOM NA NOWE OGRODZENIE!

5. Bóg zapłać za włączenie do projektu CARITAS pt.: „Tornister pełen uśmiechów"

6. „W miesiącu lipcu wyruszy z terenu naszej Archidiecezji XXXII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku grupy promieniste wyjdą z Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Uroczysta inauguracja pielgrzymki, ze względu na trwające w tym czasie Światowe Dni Młodzieży, odbędzie się 1 sierpnia o godz. 7.00 w Bierzwniku. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Szczegółowe informacje o pielgrzymce znajdują się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu."

7. „Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 28 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i błogosławieństwa Bożego."

8. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ – TACA – INWESTYCYJNA...

9. PNIEWO. Zapowiedzi: Patryk Furtak z Gryfina + Natalia Marciniak z Pniewa zap. 3

MSZE ŚWIĘTE W TYM TYGODNIU:

KRAJNIK

Niedziela 9.10 + Józef, Stefania, Franciszek, Władysław z R. Buczków

STEKLNO

Niedziela 10.30 + Michał Sikorski 13 r.śm.

PNIEWO

Poniedziałek 8.00
Wtorek 8.00
Środa 18.00 Za Syna Maćka – dziękczynna, za szczęśliwie zakończony kolejny rok studiów a AWSD
Czwartek 8.00
Piątek 18.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Pani Dr Wandy Półtawskiej – o zdrowie i potrzebne łaski...
Sobota 13.30 Chrzest: Aleksander Jawoszek

Niedziela 8.00 + Ewa, Andrzej, Bronisław Baran
12.00 + Janina 9 r. śm. Stefan Kędziora

Niech Wam Pan Bóg błogosławi! Szczęść Boże !
10 lipca 2016 roku

Ks. Proboszcz

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy