NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 13.jpg
 • 5.jpg
 • 7.jpg
 • 3.jpg
 • 10.jpg
 • 8.jpg
 • 2.jpg
 • 6.jpg
 • 12.jpg
 • 11.jpg
 • 9.jpg
 • 4.jpg
 • 1.jpg

Niedziela :  19. 08. 2018

Pniewo

8.00

Dziękczynno-błagalna  w 51 r. ślubu P. Izabeli i Antoniego Kluzek

Krajnik

9.10

+ Karolina, Andrzej, Stanisława z R. Kosiorowskich/  Obrzut: Tomek, Janina, Adam, Teresa i Wioletta Tarnowska

Steklno

10.30

Dziękczynna za szczęśliwe narodziny Dziecka

+ za Adama

Paniewo

12.00

+ Teresa Werner 6 r. sm.

Ogłoszenia   Parafialne – 19. 08.  2018

20   Niedziela   Zwykła

 

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka
 1. Sołtys Pniewa P. Adam Surdel, zawiadamia i zaprasza mieszkańców za zebranie wiejskie do motelu "Saga" 28.08.2018 o g. 18.00 - tematy spotkania: wybór Rady Sołeckiej, rozplanowanie budżetu i podsumowanie 2 miesięcy pracy Sołtysa.
 1. Pniewo. Bóg zapłać Panom: P. Zuzi za kwiaty, P. Teresie za czystość
 1. „Zapraszamy do udziału w XXVI Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Tegoroczna pielgrzymka wyruszy pod hasłem: „GŁOS MIŁOSIERDZIA - REKOLEKCJE W DRODZE NA 130. ROCZNICĘ URODZIN ORĘDOWNIKA MIŁOSIERDZIA – BŁ. MICHAŁA SOPOĆKI”. Uroczysta inauguracja pielgrzymki nastąpi podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Zapisów można dokonać za pomocą strony internetowej www.mysliborska.pl lub osobiście w dniach 21 i 22 sierpnia br. w biurze Fundacji Małych Stópek przy kościele pw. św. Jana Ewangelisty na ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.”
 1. ZAPOWIEDZI: Pniewo: Bartłomiej Tomoś z Pniewa + Marta Bieniewicz z Gryfina zap. 1
 1. Steklno. Rozpoczęliśmy prace nad odbudową kolejnego odcinka muru przy naszym kościele, na ten cel nie otrzymaliśmy żadnej dotacji z zewnątrz, to co mamy…. to  grosz od Przyjaciół i parafialny… aby go było więcej, i więcej za to odbudowanego muru, zapraszam do złożenia ofiary w kopercie na ten cel, Bóg zapłać za zrozumienie i każdą pomoc!

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     
 

czwartek

18.00

+ Kazimierz Juzyszyn - 3

 

Niedziela

9.10

+ z R. Rzeszutków: Wojciecha, Piotra, Anielę, Marię, Agnieszkę

+ Marię Bajor i za dusze w czyśćcu cierpiace, które znikąd pomocy ni emają

STEKLNO

     
       
 

Niedziela

10.30

PNIEWO

     
 

Poniedziałek

8.00

 
       
 

Piątek

16.00

Ślubna: Mateusz Juszczak i Klaudia Juszczak

   

18.00

Błagalna za Narzeczonych:  Urszulę i Mateusza o Boże Błogosławieństwo  i opiekę Matki Najświętszej - z intencji Rodziców

 

Sobota

16.00

Ślubna: Rafał Łabuda i Katarzyna Stachów

 

Niedziela

8.00

+ Stanisław Proficz

   

12.00

+ Zofia Mroczkowska 1 r. śm. + Zbigniew

+ Józef Brelik 7 r. śm.

Chrzest

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy