NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 8.jpg
 • 3.jpg
 • 13.jpg
 • 11.jpg
 • 7.jpg
 • 1.jpg
 • 5.jpg
 • 2.jpg
 • 12.jpg
 • 10.jpg
 • 9.jpg
 • 6.jpg
 • 4.jpg

Niedziela :  09. 09. 2018

Pniewo

8.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 10 rocznicy ślubu Karoliny i Rafała Bednarczyk oraz ich dzieci: Zosi i Antosia

Krajnik

9.10

+ z R. Gajców, Buczków, Raganów

+ Janina Organka….

Steklno

10.30

+ za Teodozję Brambor  29 r. śm.

Paniewo

12.00

+ Władysław Balcerzak 8 r. śm.

Ogłoszenia   Parafialne – 09. 09.  2018

23   Niedziela   Zwykła

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka - Znana aktorka Halina Łabonarska opowiada o swojej pracy nad nagraniem "Dzienniczka" Siostry Faustyny
 1. Nasz Odpust Parafialny - z okazji wspomnienia św. Ojca Pio będzie w niedzielę 23 września  o g. 15.00  będzie to w  50 rocznicę Jego  śmierci i 100 - lecie stygmatyzacji, uroczystości będzie przewodniczył nasz Rodak, Ks. Grzegorz Gierek, proboszcz Parafii w Buku... Przygotujmy się jak najlepiej…
 1. Spotkanie wszystkich Dzieci z klasy IV rocznicowych i z klasy III do I Komunii św. młodzieży która przyjęła sakrament bierzmowania i która do tego sakramentu się przygotowuje w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00
 1. Wczoraj w Gryfinie były Dożynki Archidiecezjalne….

Znakiem Dziękczynienia Panu Bogu była modlitwa i dwa wieńce naszej Parafii, jeden ze Steklna, drugi z Krajnika i Pniewa… gorącym i serdecznym Bóg zapłać dziękuję delegacji ze Steklna na czele z Panią Sołtys Dorotą Krzak, oraz Krajnika, Pniewa i Nowego Czarnowa…  Bóg zapłać Paniom z Krajnika za stoisko z najlepszym ciastem…

Za przepiękny,  patriotyczny wieniec:  Bóg - Honor - Ojczyzna - Bóg zapłać P. Władysławowi Staszek z Krajnika, P. Dominice Bojko, P. Małgosi Rubczak, P. Marioli Staszek, P. Edwardowi Furtak oraz wszystkim za włączenie się w to piękne dzieło  

Nasza delegacja miała szczególną oprawę dzięki kapeli góralskiej z Zawoi, która zawitała dzięki staraniom naszego Górala P. Władysława Staszka z Krajnika

 1. Od czwartku 27  września od 18.00  do piątku  28 września do 18.00  czyli według porządku wyznaczonego przez Kurię Biskupią   -  będą  24 godziny  Adoracji  w naszej Parafii, z błaganiem Boga o nowe i święte powołania…. nie bójmy się tego! znajdź odpowiednią dla siebie godzinę w dzień lub w nocy,  żeby trwać przed Panem Jezusem, zaznacz to na liście  swoim imieniem  lub nazwiskiem…..  lista  godzinowa  tej doby,  jest wyłożona….
 1. Ogłoszenie Pana Sołtysa Adama: Zapraszam na zebranie wiejskie, w najbliższy wtorek  11.09. o g.  18.00 w lokalu biblioteki na pierwszym piętrze, spotkanie  dotyczy:  rozplanowania nowego budżetu sołeckiego na 2019 r. oraz podsumowanie pracy sołtysa…
 1. Bóg   zapłać   ofiarodawcom za  złożone ofiary na odbudowę muru przy naszym kościele, za zrozumienie sprawy i każdą pomoc…
 1. Pielgrzymka do Lichenia i na Jasną Górę 26 - 29.09. z Gryfina - szczegóły na tablicy ogłoszeń

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     
 

Czwartek

18.00

+ Janina Organka - z intencji uczestników pogrzebu

 

Niedziela

9.10

+ z Rodziny Hryńków: Stefan i Maria

STEKLNO

     
 

Wtorek

18.00

+ za duszę Mieczysława 1 - z intencji uczestników pogrzebu  /5/

 

Niedziela

10.30

Dziękczynno-błagalna z okazji 23 urodzin Adrianny…

PNIEWO

     
 

Poniedziałek

8.00

 
 

Środa

18.00

Dziękczynno-błagalna Ani i Jacka  z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa…

 

Piątek

18.00

+ Andrzej Purtak - 3 r. śm.

       
 

Niedziela

8.00

+ z Rodzin: Kaźmieraków, Hołubowiczów, Zwarów i Lipskich

   

12.00

+ Mieczysław Molendowski 4 r. śm.

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy