NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 1.jpg
 • 13.jpg
 • 12.jpg
 • 4.jpg
 • 9.jpg
 • 8.jpg
 • 10.jpg
 • 2.jpg
 • 5.jpg
 • 11.jpg
 • 3.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg

Intencje   Mszy św. :  19. 05. 2019

Pniewo

8.00

+ Janina  Ostropolska   + Zofia Mroczkowska

Krajnik

9.10

+ Marianna Rakowska

Steklno

10.30

+ Władysław Grzywiński, Zofia, + za Józefę, Andrzeja, Katarzynę, Józefa Mitułów

Paniewo

12.00

W intencji  P. Stasi Kaźmierskiej z okazji imienin

Ogłoszenia  Parafialne – 19. 05. 2019

V  NIEDZIELA  wielkanocna

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka – temat numeru:  CHRYSTUS  w UE
 1. I Komunia św.  w naszej Parafii będzie w przyszłą  niedzielę 26  maja o 12.00  w Pniewie.

- spotkanie przed I spowiedzią św.   - w czwartek 19.15

I   spowiedź św. dla dzieci….  - w piątek 24  maja o godzinie 18.00 – Msza  św., Nabożeństwo Majowe i  spowiedź św.  dzieci,   rodziców, rodzeństwa…

 1. Przygotowujemy się do święceń kapłańskich i prymicji - naszego Parafianina Diakona  Macieja Czaczyka - chodzi o przygotowanie  duchowego  prezentu, czyli  utworzenie dla Niego MARGARETKI - przynajmniej jednej, a może i więcej….

co to jest?   Margaretka -  jest to grupa  7 osób,   jak dni w tygodniu….   każda osoba w wyznaczony dzień,  modli się za  kapłana do końca Jego życia, modlitwa jest wybrana przez grupę /10 Różańca, albo Koronka…/       Dziś istnieje ogromna potrzeba systematycznej modlitwy za kapłanów….     Matka Boża w  Medjugorie prosi by modlić się za pasterzy.'' Bez modlitewnego wsparcia  nie  możemy skutecznie  głosić Wam ewangelii. Bez modlitwy nie możemy ze czcią sprawować Eucharystii. Przyjmijcie zaproszenie Maryi i wprowadźcie je w życie! Zróbcie  Margaretkę  dla  swoich  kapłanów!"

Chętne osoby proszę o zgłaszanie się do Księdza proboszcza,  który to  koordynuje….

 1. Krąg Biblijny - we wtorek o 19.15 w domu parafialnym
 1. PODZIEKOWANIE,  gorącym i serdecznym Bóg zapłać  za troskę o nasz kościół  -  

Pniewo:  P. Zuzi Gruber i Teresie Kaźmierskiej, za skoszenie trawy Panom Adamowi Surdelowi i Jerzemu Wojtas

 1. Bóg  zapłać  ofiarodawcom  za składane ofiary na witraże i balaski do naszego kościoła…   koperty na ten cel  są na stoliku przy wyjściu,   Bóg zapłać za zrozumienie  i  pomoc
 1. Bóg zapłać  ofiarodawcom  za  "Dar  Serca"  na  posadzkę  do  naszego  kościoła…    
 1. „Zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniu z bratem Elia, współczesnym włoskim mistykiem - stygmatykiem, które w naszej Archidiecezji odbędzie się 29 maja br. w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Mierzynie. Brat Elia będzie uczestniczył we Mszy Świętej o godz. 18.00. Druga część spotkania rozpocznie się o godz. 19.30 w auli Szkół Salezjańskich, przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie, gdzie będzie miało miejsce spotkanie modlitewne z bratem Elia.”
 1. W   środę  22  maja  o  00 w Steklnie, będzie  Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Rity z ucałowaniem relikwii,  z okazji Jej liturgicznego wspomnienia, Św. Rita jest Patronką od spraw trudnych i beznadziejnych,  żon  i matek.  Każdy z nas  ma swoje trudne sprawy… zawierzmy  je św. Ricie.   Symbolem Św. Rity jest róża. Nabożeństwo połączone będzie z błogosławieństwem róż.  Przynieście je ze sobą. Jedną poświęconą ofiarujcie Św. Ricie, drugą można ofiarować osobie chorej, cierpiącej.  Dostępne będą również obrazki ze Św. Ritą wraz z modlitwą o Jej wstawiennictwo do codziennego odmawiania.   Serdecznie zapraszamy….
 1. zapowiedzI przedślubne:  PNIEWO:   Arkadiusz Sałkowski + Daria Linkowska - Szczawno zap. 2

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     
 

Czwartek

18.00

+ Ryszarda Klimko  2.

Nabożeństwo Majowe

 

Niedziela

9.10

+ Stefania, Józef, Władysław, Franciszek

STEKLNO

     

 

Środa

18.00

W intencjach Pielgrzymów do Św. Rity….

Nabożeństwo Majowe + Św. Rita

 

Niedziela

10.30

+ Izabela 12 r.śm. + Władysława 14 + Leokadia 15

PNIEWO

     
 

Poniedziałek

8.00

 

 

Wtorek

18.00

+ za Mamę Longine Kowalską i za Tatę Józefa Kowalskiego w 9 r. śm.

Nabożeństwo Majowe

 

Piątek

18.00

+ za Stanisławę i Franciszka

Nabożeństwo Majowe

 

   

DPS

 

Niedziela

8.00

Dziękczynno-błagalna za Piotra i Magdalenę w 4 r. ślubu…

   

12.00

I Komunia Św.

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy