NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 8.jpg
 • 1.jpg
 • 11.jpg
 • 5.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 7.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 2.jpg
 • 6.jpg

Intencje   Mszy św. :  07. 07. 2019

Pniewo

8.00

+ Irena Ostrowska 11 r. śm.

Krajnik

9.10

+ Edmund Rakowski

Steklno

10.30

+ Anna Soboń  3 r. śm.

Pniewo 

12.00

Zmiana Tajemnic Żywego Różańca - O Boże Błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej dla Róży…

Chrzest : Wiktoria Kluj

+ za dziadków Teresę i Jana Pająk

Ogłoszenia  Parafialne – 07. 07. 2019

14  Niedziela  Zwykła

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka – temat numeru: DUŻA RODZINA, DUŻO SZCZĘŚCIA
 1. Neoprezbiter Maciej Czaczyk w przyszłą niedzielę odprawi  Msze św. w naszych kościołach  i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa wszystkim którzy nie byli na prymicjach…
 1. „Stowarzyszenie Kresy Wschodnie Dziedzictwo i Pamięć oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich w Szczecinie zapraszają do modlitwy i oddania hołdu ofiarom rzezi na Wołyniu i Kresach Wschodnich w 76. rocznicę tego ludobójstwa. Obchody upamiętniające to wydarzenie odbędą się 10 i 11 lipca br. w Szczecinie. W środę, 10 lipca, odbędzie się Msza Święta w Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00, a w czwartek, 11 lipca, będzie miała miejsce modlitwa o godz. 12.00 przy Krzyżu Wołyńskim na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.”
 1. „W niedzielę, 14 lipca br., zapraszamy na Mszę Świętą w intencji śp. bohaterskich lotników litewskich w 86. rocznicę katastrofy podczas lotu przez Atlantyk, która odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej o godz. 9.00 pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Ciąg dalszy obchodów tej rocznicy będzie miał miejsce w Pszczelniku koło Myśliborza.”
 1. „W miesiącu lipcu wyruszy z terenu naszej Archidiecezji jubileuszowa XXXV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku grupy wyjdą z Pustkowa (25.07), Świnoujścia (26.07), Kamienia Pomorskiego (26.07), Wolina (27.07), Stepnicy, Polic (28.07, godz. 8.15), skąd pielgrzymi przejdą przez centrum Szczecina (Warszewo, Niebuszewo, Jasne Błonia, Śródmieście, Bazylika św. Jana Chrzciciela) w kierunku Prawobrzeża. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. W kolejnych dniach pielgrzymi wyruszą ze Stargardu, Choszczna, Bierzwnika, aby 13 sierpnia stanąć u Stóp Jasnogórskiej Pani.

Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak nawet na jeden dzień w dowolnie wybranym czasie, pielgrzymując tyle dni na ile pozwoli czas i siły.

Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl a także na portalu społecznościowym facebook.pl/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.”

 1. Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Ciubak z Załomia + Anna Kojder z Pniewa, zap. 1
 1. PODZIEKOWANIE,  gorącym i serdecznym Bóg zapłać  za troskę o nasz kościół          Pniewo:  Zuzi Gruber i Teresie Kaźmierskiej….  Bóg zapłać !
 1. Bóg  zapłać  ofiarodawcom  za składane ofiary na witraże i balaski do naszego kościoła   Bóg zapłać za  pomoc!
 1. Bóg zapłać  ofiarodawcom  za  "Dar  Serca"  na  posadzkę  do  naszego  kościoła…  

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     
 

wtorek

18.00

+ Stanisław Zajączkowski - 2 z intencji uczestników pogrzebu

 

Niedziela

9.10

+ Antoni Jusis, Tomek Obrzut

STEKLNO

     
       
 

Niedziela

10.30

+ Jan, Halina i o Boże Miłosierdzie dla całej Rodziny…

PNIEWO

     
 

Poniedziałek

8.00

 
   

13.00

+ pogrzebowa + Katarzyna Gajewska

 

Środa

8.00

 

 

     

 

     
 

Niedziela

8.00

Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Michała

   

12.00

+ Janina Kędziora 12 r. śm., + Stefan

`

     

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy