NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 12.jpg
 • 3.jpg
 • 5.jpg
 • 10.jpg
 • 8.jpg
 • 11.jpg
 • 2.jpg
 • 1.jpg
 • 9.jpg
 • 4.jpg
 • 13.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg

Intencje   Mszy św. :  21. 07. 2019

Pniewo

8.00

+ Leontyna, Irena i z R. Zmitrowicz

+ Zbigniew Broński  6 r. śm.

Krajnik

9.10

+ Jolanta, Tadeusz Surdel

Steklno

10.30

+ Paweł, Leokadia, Romualda

Pniewo 

12.00

+ Helena 6 r. śm. Franciszek, Ryszard Pasieczni

      Chrzest:  Hanna, Zofia Kowalczyk

+ Grzegorz Grzyb 1 r. śm.

     Modlitwa z kolarzami ze Stargardu…

Ogłoszenia  Parafialne – 21. 07. 2019

16  Niedziela  Zwykła

 

 1. „Niedziela” – to dobra prasa katolicka…. "Niewierzące dzieci - wierzących rodziców" - "Trzeba jasno powiedzieć dość" - nie można dialogować z tymi którzy nie chcą dialogu, depczą świętości, bluźnią Bogu i deprawują człowieka…
 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Św. Krzysztofa 21-28 lipca, pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. W tym czasie wpatrując się w postać św. Krzysztofa, którego imię w j. greckim oznacza niosącego Chrystusa, otaczamy naszą troską polskich misjonarzy i misjonarki na całym świecie i w odpowiedzi na ich prośby, pragniemy ofiarować im pomoc w zakupie środków transportu, poświęcenie pojazdów będzie w przyszła niedzielę po Mszy św. i zbiórka ofiar na pomoc misjonarzom…
 1. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa - w przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 będzie Odpust w Steklnie z procesją odpustową….
 1. Naszą  inwestycją którą chcemy zrealizować w naszym kościele w Steklnie - będą balaski… jest to klęcznik do przyjmowania Komunii św., który będzie miał około 3  m długości, będzie nakrywany obrusem na czas komunii św.     w Pniewie można podglądnąć jak to wygląda… koperty na ten cel są położone, zapraszam do włączenia się do tego dzieła…
 1. „Zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci Świętego Jakuba Apostoła, patrona Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie, w czwartek, 25 lipca br. W tym dniu Nieszpory z udziałem Kapituły Katedralnej odbędą się o godz. 17.15. Punktem centralnym uroczystości będzie Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, która rozpocznie się o godz. 18.00. Odpust poprzedzą Rekolekcje Jakubowe w dniach od 22 do 24 lipca, które wygłosi ks. kan. Ryszard Kamiński.

Zapraszamy wszystkich także do udziału w XI Jarmarku Jakubowym organizowanym przez Fundację Dzieło Świętego Jakuba, który rozpocznie się w piątek, 26 lipca i potrwa do niedzieli, 28 lipca.

 1. Dożynki Archidiecezjalne będą w sobotę 31 sierpnia w Gryfinie, proszę sołectwa o przygotowanie wieńca dożynkowego, mogą się połączyć dwa albo i trzy sołectwa w tym dziele….
 1. „W miesiącu lipcu wyruszy z terenu naszej Archidiecezji jubileuszowa XXXV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. aby 13 sierpnia stanąć u Stóp Jasnogórskiej Pani.
 1. PODZIEKOWANIE,  gorącym i serdecznym Bóg zapłać  za troskę o nasz kościół           Pniewo:  Zuzi Gruber i Teresie Kaźmierskiej….  Bóg zapłać !
 1. Bóg  zapłać  ofiarodawcom  za składane ofiary na witraże i balaski do naszego kościoła   Bóg zapłać za pomoc

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

KRAJNIK

     
       
 

Niedziela

9.10

+ Karolina, Andrzej, Stanisława, Antoni, Tomek

STEKLNO

     
       
 

Niedziela

17.00

ODPUST….

+ Michał Sikorski 16 r. śm. Longina, Stanisław, Wacław…

+ Stanisław 2 r. śm.

PNIEWO

     
 

Poniedziałek

18.00

+ Zofia  DUDEK - 13 r. śm.

 

Wtorek

8.00

+ Katarzyna Gajewska - od Anny i Jacka z Ujazdu

 

Środa

18.00

+ z R. Ścisłowskich: Natalia, Józef, Janina, Helena, Jadwiga, Alfreda, Czesław

 

Czwartek

8.00

Dziękczynno-błagalna z okazji imienin: P. Ani Krych i P. Ani Czaczyk oraz Krzysztofa

 

     
 

Niedziela

8.00

+ Stanisław Hołubowicz 6 r. sm.

   

12.00

+ Anna i Kazimierz Stolarz

Chrzest: Zofia Koczan

Chrzest: Zofia Szyłow

`

     

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy