NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 4.jpg
 • 13.jpg
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 6.jpg
 • 12.jpg
 • 3.jpg
 • 10.jpg
 • 8.jpg
 • 11.jpg
 • 7.jpg
 • 5.jpg
 • 9.jpg

Intencje   Mszy św. :  02. 02. 2020

Pniewo

8.00

+ Stanisław Proficz,   6 r. śm. Genowefa i Zygmunt Rogala

Krajnik

9.10

+ za Mariannę, Franciszka, Władysława, Edwarda Serafin

Steklno

10.30

Dziękczynno-błagalna  w intencji ukochanej Żony Tereni Brockiej z okazji 68  urodzin - od Męża Zbyszka…

Pniewo 

12.00

+ za Stanisławę Kacała  4 r. śm.

Żywy Różaniec - w intencji Osób Konsekrowanych i o nowe i święte powołania

Błagalna z okazji urodzin 82 P. Kazia Trzcińskiego….

Ogłoszenia  Parafialne – 02. 02. 2020

4  Niedziela  Zwykła

 

 • „Niedziela” – to dobra prasa katolicka….
 • Krąg Biblijny - w środę o 19.15 w domu Parafialnym
 • W tym tygodniu  :     1  czwartek  i  1  piątek  miesiąca
 • Pniewo Bóg zapłać za pomoc przy rozebraniu choinek i szopki: Kaziu Kędziora, Jerzy Wojtas, Tokarek Tomasz, Jan Gęślowski, Gabriel Kowalewski, Ludwisiak Edward, Kacprzyk Małgorzata i Artur, Katarzyna Tarczyńska, Kaźmierska Stasia, Zbigniew i Teresa
 • Zapowiedzi przedślubne: Andrzej Wieczorek z Pniewa + Monika Błaszczyk z Gryfina zap. 1
 • Podobnie jak w latach ubiegłych Duszpasterstwo Młodzieży organizuje rekolekcje dla młodzieży, od 14 roku życia, w okresie ferii zimowych (10-23 lutego 2020 r.). Bezpłatne rekolekcje  są osoby, które pragną pogłębić formację duchową,
 • KOMUNIKAT Zachodniopomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Szczecinie…. Gorąco zachęcamy mieszkańców Pomorza Zachodniego do wstępowania w szeregi 14. Zachodniopomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Żołnierzem obrony terytorialnej może zostać każdy Polak. Ta forma służby społeczeństwu nie przeszkadza w wykonywaniu pracy zawodowej, nauce czy posiadaniu rodziny. W szeregach tych wojsk znajdują się przedstawiciele różnych grup społecznych - młodzi i starsi, mężczyźni i kobiety. Raz w miesiącu, od soboty do niedzieli szkolą się, by być gotowym chronić i bronić obywateli.      Informacje o sposobie zgłoszenia można znaleźć na stronach internetowych WOT - www.terytorialsi.wp.mil.pl

 „Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie zaprasza     wszystkich wiernych do udziału w uroczystościach odpustowych, które odbędą się 22 lutego br. o godz. 17.00. Przygotowaniem do tej uroczystości będzie nowenna do Dzieci Fatimskich w dniach od 13 do 21 lutego br. rozpoczynająca się o godz. 17.30. W dniach trwania nowenny zostanie już po raz kolejny podjęta modlitwa i post ścisły w intencji dzieci i rodziców Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Osoby pragnące włączyć się w tę formę modlitwy błagalnej proszone są o kontakt telefoniczny z Kustoszem Sanktuarium (tel. 501 082 510) w celu uzgodnienia terminu postu i modlitwy”.

 • Pniewo: gorącym i serdecznym Bóg zapłać dziękuję:  za troskę o nasz kościół  P. Zuzi  Gruber  i  Teresie  Kaźmierskiej

Msze   Święte   w  tym   tygodniu:

 

KRAJNIK

     
 

czwartek

17.00

+ Michał Stachów - z intencji uczestników pogrzebu

 

Niedziela

9.10

+ z R. Wrzosów: Katarzyna, Jan, Stanisław

       

STEKLNO

     
       
 

Niedziela

10.30

Dziękczynno-błagalna z okazji 85 urodzin P. Krystyny Szczygielskiej

       

PNIEWO

     
 

Poniedziałek

8.00

Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin P. Jolanty Kluj….

       
 

Środa

17.00

+ Ireneusz Nowakowski 6 r. śm.

       
 

Piątek

17.00

+ Łukasz Fersten - z intencji uczestników pogrzebu

       
 

Niedziela

8.00

+ za Józefę Kowalewską i za zmarłych z Rodziny

   

12.00

+ Ryszard Kłonowski, Józef, Janina

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy