NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 8.jpg
 • 6.jpg
 • 2.jpg
 • 9.jpg
 • 4.jpg
 • 3.jpg
 • 5.jpg
 • 1.jpg
 • 11.jpg
 • 10.jpg
 • 7.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg

Intencje Mszy św. : 03. 04. 2016

Pniewo 8.00 Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin: Hani, Franka, Antosia i Zosi...
Krajnik 9.10 + za Bronisławę, Jana, Stanisława Bednarczyk
Steklno 10.30 + Stanisław Wartalski 3 r.śm.
Pniewo 12.00 ŻYWY RÓŻANIEC – Dziękczynno-błagalna za 1050 rocznicę Chrztu Polski – abyśmy dochowali wierności Panu Bogu, Kościołowi Świętemu i Ewangelii...
+ za Józefę Trzcińską 5 r. śm.
O zdrowie i wyleczenie oczu dla Piotrusia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 03. 04. 2016

II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA

1. „Niedziela" – temat: Iskra Bożego Miłosierdzia.... Przeczytamy ciekawy wywiad ks. Roberta Gołębiowskiego z dyrektorem oddziału IPN w Szczecinie pt. „w trosce o prawdę historyczną" także o trwającej wojnie cywilizacji, ponieważ przyszłość Europy wygląda coraz groźniej, muzułmanie Europę postrzegają jako kontynent bez wartości – jako teren do podboju,

2. Dzisiaj rozpoczyna się 72 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec" – w przyszłą niedzielę po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na CARITAS.

3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – przeniesiona z Wielkiego Piątku, jest to Dzień Świętości Życia.

4. Krąg Biblijny – we wtorek 19.15 na plebani

5. Od 1 – 3 maja w Barlinku są organizowane Dni Młodych – zachęcam młodzież do zapoznania się ze szczegółami na ulotce, i do wzięcia udziału...

6. PNIEWO. Przygotowujemy się do rozpoczęcia naszej parafialnej inwestycji – czyli wykonania nowego ogrodzenia przy kościele parafialnym wzdłuż ulicy gryfińskiej: to wykonanie fundamentu, podmurówki klinkierowej i 77 metrów ogrodzenia metalowego, kutego – szacunkowy koszt wyniesie około 70 tysięcy złotych... będziemy zbierać pieniądze na ten cel, będą rozniesione koperty do domów, będą i w kościele, z numerem konta parafialnego... sponsorzy mile widziani, zapraszam wszystkich do włączenia się do tego dzieła na miarę talentów otrzymanych od Boga... Bóg zapłać za zrozumienie i każdą pomoc...

7. Pniewo. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła P. Irenie Minuta, P. Jasi Karkocha, P. Bożence Włodarskiej

8. KOMUNIKAT Prezydium Konferencji Episkopatu Polski w sprawie pełnej ochrony życia człowieka
Życie każdego człowieka jest chronione piątym przykazaniem Dekalogu: „Nie zabijaj!". Dlatego stanowisko katolików w tym względzie jest jasne i niezmienne: należy chronić od poczęcia do naturalnej śmierci życie każdego człowieka.
W kwestii ochrony życia nienarodzonych nie można poprzestać na obecnym kompromisie wyrażonym w ustawie z 7 stycznia 1993 roku, która w trzech przypadkach dopuszcza aborcję. Stąd w roku Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, do osób wierzących i niewierzących, aby podjęli działania mające na celu pełną prawną ochronę życia nienarodzonych. Prosimy parlamentarzystów
i rządzących, aby podjęli inicjatywy ustawodawcze oraz uruchomili programy, które zapewniłyby konkretną pomoc dla rodziców dzieci chorych, niepełnosprawnych i poczętych w wyniku gwałtu. Wszystkich Polaków prosimy o modlitwę w intencji pełnej ochrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci zarówno w naszej Ojczyźnie, jak i poza jej granicami.
/-/ Abp Stanisław Gądecki Przewodniczący KE

MSZE ŚWIĘTE W TYM TYGODNIU:

KRAJNIK
Czwartek 17.00 + Antoni, Jan, Władysław, Piotr, Henryk, Janina, Maria z R. Czyż
Niedziela 9.10 + Wojciech i Katarzyna Tomczyk

STEKLNO
Wtorek 18.00
Niedziela 10.30 + za Władysława, Marię i Kazimierę Jułkowską

PNIEWO
Poniedziałek 18.00 Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Jacka
Środa 18.00 + Urszula Prokosa – od uczestników pogrzebu
Piątek 18.00 + Kazimierz Grzelak – od uczestników pogrzebu
Sobota 16.00 Ślubna: Justyny i Jarosława
Niedziela 8.00 + Józef i Antonina
12.00 + Władysław Sobczuk 16 r.śm.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi!
Szczęść Boże !
3 kwietnia 2016 roku

Ks. Proboszcz

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy