NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 12.jpg
 • 8.jpg
 • 13.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 2.jpg
 • 6.jpg
 • 1.jpg
 • 7.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 5.jpg
 • 11.jpg

Intencje   Mszy św.  :  18. 04. 2021

Pniewo

8 00

+ za Tatę Józefa – 11 r.śm.

Krajnik

9 10

+ Maria i Jan Czyż

Steklno

10.30

Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin 48 Wioletty i 73 Romana

Paniewo

12 00

+ Krystyna i Czesław Puzio

Ogłoszenia   Parafialne – 18. 04. 2021

   3  Niedziela  Wielkanocna

 1. „Niedziela” – Tygodnik Katolicki.... Świętość – dowód na istnienie Boga
 1. Dzisiaj na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, po Mszy św. będzie  zbiórka ofiar na Caritas
 1. W najbliższą sobotę w Pniewie o 11.00 czworo dzieci przystąpi do 1 Komunii Św. Rodzinnej… spotkanie w środę o 18.00, 1 spowiedź św. dzieci w piątek o 18.00 oraz okazja do spowiedzi św. najbliższych, albo w innej parafii, żeby o tym pamiętać….
 1. W kościele w Pniewie  mamy  figurę  Matki Bożej Fatimskiej – jest sprowadzona  z Fatimy,  został dla Niej wykonany ozdobny tron na którym może być noszona także w procesji.   Począwszy  od maja do października, w każdą 1 sobotę miesiąca razem z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi, będzie także  procesja fatimska wynagradzająca dookoła kościoła z figurą Matki Najświętszej.... Za  tydzień, w niedzielę 25 kwietnia na Mszy Św. o g. 12.00 będzie jej poświęcenie… Figura Matki Bożej,  która dotychczas z nami była, będzie w kościele filialnym w Krajniku...
 1. W przyszłą niedzielę o 12.00 poświęcenie medalików dla dzieci które przystąpią do I Komunii Św. 23 maja, zapraszam dzieci razem z Rodzicami
 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny
 1. Na zapłacenie za położenie polbruku przy kościele w Pniewie, proszę  wsparcie,  koperty  na ten cel  są na stoliku... Bóg zapłać za każdą pomoc ofiarowaną  na ten cel…
 1. Bóg zapłać za   pomoc w posianiu trawy, posadzeniu świerków i prace wykonane w minionym tygodniu przy  kościele:  Bóg zapłać Panom: Adam Surdel, Jan Gęślowski, Gabriel Kowalewski, Edward Hatłas, Edward Ludwisiak, Kaziu Kędziora
 1. Zawiadomienie Sołtysa Pniewa o zebraniu:  30 kwietnia, w piątek  o godz. 18.00 na placu zabaw w Pniewie odbędzie się zebranie wiejskie.  Najważniejszym tematem zebrania będzie sprawa dróg gminnych na terenie sołectwa Pniewo, proszę o udział wszystkich mieszkańców, bo temat jest bardzo ważny. Adam Surdel, Sołtys.
 • GORĄCYM I SERDECZNYM  BÓG  ZAPŁAĆ  dziękuję za wszystkie ofiary składane na funkcjonowanie  Parafii, składane na konto parafialne i w kościele
 • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół….
 • Dzisiaj, 18 kwietnia br., zamiast dorocznego Marszu dla Życia, zapraszamy do udziału w akcji „USŁYSZ”, która odbędzie się przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie od godz. 12.00 do 21.00. Akcja „USŁYSZ” będzie polegać na tym, że każdy popierający wartość życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmieci, będzie mógł dać o tym świadectwo poprzez uderzenie w dzwon „Głos Nienarodzonych”, który został pobłogosławiony przez Ojca Świętego Franciszka w ubiegłym roku w Rzymie.”
 • Arcybiskup Metropolita przychylając się do prośby Urzędu Statystycznego w Szczecinie, uprzejmie prosi Księży Proboszczów i Administratorów parafii o pomoc w rozpowszechnieniu w parafiach informacji o obowiązku spisu powszechnego….

Msze    Święte   w  tym   tygodniu

KRAJNIK

Niedziela

9 10

+ Zofia, Mieczysław, Tadeusz

STEKLNO

Niedziela

10.30

+ Roman

PNIEWO

Poniedziałek

8.00

Za naszą Parafię

Środa

18 00

+ Andrzej Chańko – z intencji Urszuli i Witolda Koczan

Czwartek

18.00

+ Franciszek Gruber – z intencji uczestników pogrzebu

Piątek

18 00

+ za Halinę Kowalewską

1 Spowiedź Św.

Sobota

11 00

I  Komunia  Św. Rodzinna:  Michalina Cirkosz, Maja Szymańska, Kacper Fortuna, Dawid Krawczyk

Niedziela

8 00

+ Antonina i Józef Dziadkiewicz

12 00

+ z Rodziny Klimko: Janina, Jan, Ryszarda, Jerzy, Henryk

Sufletów: Stanisława, Wawrzyniec, , Marian, PaweŁ

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy