NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 2.jpg
 • 7.jpg
 • 5.jpg
 • 8.jpg
 • 4.jpg
 • 11.jpg
 • 6.jpg
 • 9.jpg
 • 12.jpg
 • 1.jpg
 • 10.jpg
 • 3.jpg
 • 13.jpg

Intencje   Mszy św.  :  27. 06. 2021

Pniewo

8 00

+ Elżbieta Żebiełowicz

Krajnik

9.10

+ Zdzisław, Anna, Władysław

Steklno

10.30

Dziękczynno-błagalna – 27 rocznica ślubu Wioletty i Dariusza

Paniewo

12 00

+ Janina, Zofia, Władysław

Ogłoszenia   Parafialne – 27. 06. 2021

   13  Niedziela  Zwykła

 1. „Niedziela” – to bardzo dobry Tygodnik Katolicki.... temat = wakacje po katolicku….
 1. Od 20 czerwca br. dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane została  zniesiona,   

Komunia św.  na klęcząco i do ust niesie mniejsze ryzyko przenoszenia wirusów niż Komunia Święta udzielana na rękę….. To wynik najnowszych badań prowadzonych na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu w Bergen w Norwegii, Naukowcy w Austrii – mówią to samo  Komunia św. do ust – bardziej higieniczna niż na rękę,  

z punku widzenia  duchowego – ma to bezcenne znaczenie…

 1. Bóg zapłać za ofiary na Caritas…
 1. Dzieci które wczoraj przystąpiły do I Komunii Sw. tym tygodniu zapraszam z rodzicami na biały tydzień – poniedziałek , środa i piątek na g. 18.00 w Pniewie
 1. W tym tygodniu 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca
 1. Odwiedziny chorych i starszych z Panem Jezusem w sobotę o zwykłej porze
 1. Najbliższa sobotę to – I  Sobota lipca….  Wynagradzająca   Niepokalanemu Sercu Maryi – Msza Św.  z  procesją fatimską – z Figurą Pani Fatimskiej ulicami Pniewa – zapraszam w 1 Sobotę na 18.00  na naszą  Fatimę !
 1. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół….

Pniewo:     Paniom:  Zuzi i Teresie

   oraz Panu Sołtysowi:     Adamowi  – Bóg zapłać ! 

 1. GORĄCYM I SERDECZNYM  BÓG  ZAPŁAĆ  dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby  Parafii, składane na konto parafialne i w kościele
 • W tym roku po raz 37. wyruszy z naszej Archidiecezji Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę…. inauguracja Pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej: www.szczecinska.pl oraz profilu: facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Zapraszamy wszystkich do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”
 • W dniach od 5 do 11 lipca br. odbędzie się XXX Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę…... Zapisy na pielgrzymkę trwają od 1 do 30 czerwca br. pod numerami telefonów: 696413475 (Ks. Roman Rostkowski) lub 606685149 (Pan Sebastian Świłpa) oraz poprzez stronę internetową
 • Koło Radia Maryja przy Parafii Nar. NMP w Gryfinie zaprasza na XXX pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 10/ 11 lipca. Wyjazd w sobotę o 6 sprzed kościoła w Gryfinie - powrót w niedzielę po uroczystościach, koszt 180 zł. Kontakt z p. Krystyną tel.798 527 051
 • „Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Kresy Wschodnie Dziedzictwo i Pamięć zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 10 lipca br. o godz. 12.00, pod Pomnikiem Ofiar Nacjonalistów Ukraińskich na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Uroczystość zostanie poprzedzona Mszą Świętą o godz. 10.30 w intencji ofiar i członków ich rodzin, w kościele rektoralnym pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych, przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie.”

Msze    Święte   w  tym   tygodniu

KRAJNIK

Czwartek

18.00

+ z Rodziny Magdów” Ludwik, Zofia, Józef, Stanisław, Janina, Marek

Niedziela

9.10

Z intencji Róży Różańcowej z Krajnika – o dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory dla rolników, ogrodników, pszczelarzy

STEKLNO

Niedziela

10.30

Dziękczynno - błagalna z okazji 9 urodzin Marcela Mazur

PNIEWO

Poniedziałek

8.00

Dziękczynno-błagalna  z okazji imienin Brata Władysława

18.00

Biały Tydzień

Błagalna o zdrowie dla Taty Antoniego

Wtorek

8.00

Dziękczynn-błagalna  z okazji imienin Brata Pawła

W intencji solenizantów Piotra i Pawła

Środa

18.00

Biały Tydzień

+ Eugeniusz Gącerz

Czwartek

8.00

O Boże Błogosławieństwo dla Chrzestnych Stanisława i Wandy

Piątek

18 00

Biały Tydzień – Pierwszy Piątek Miesiąca

+ Piotr Gierek

Sobota

18.00

I Sobota Miesiąca  FATIMA

+ za Józefę Kowalewską

Niedziela

8 00

+ Genowefa, Jan Czyż, Joanna, Edward Lego

12 00

I Niedziela Miesiąca

Z intencji Róży Żywego Różańca – w intencji Rolników, Ogrodników – o Boże Błogosławieństwo na żniwa i zbiory

 

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy