NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 5.jpg
 • 7.jpg
 • 11.jpg
 • 13.jpg
 • 4.jpg
 • 9.jpg
 • 8.jpg
 • 3.jpg
 • 6.jpg
 • 12.jpg
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 10.jpg

Intencje   Mszy św.  :  08. 08. 2021

Pniewo

8 00

+ Jadwiga, Józef, Włodzimierz Kowalewscy

Krajnik

9.10

+ za Bronisławę, Jana, Stanisława Bednarczyk

Steklno

10.30

+ Roman

Paniewo

12 00

+ Eugeniusz Michalski – z intencji uczestników pogrzebu

Chrzest – Zuzanna Łabuda

Ogłoszenia   Parafialne – 08.08. 2021

   19  Niedziela  Zwykła

 1. „Niedziela” – to bardzo dobry Tygodnik Katolicki.... temat numeru : Sierpniowe drogi Polaków….  Alkohol – śmiercionośny „pokarm” – w Polsce wypija się 12 l czystego alkoholu na osobę i 100 l piwa na jedną osobę….
 1. W przyszłą niedzielę 15   sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej – Matki Bożej Zwycięskiej  –  101   Rocznica Cudu nad Wisłą,  Święto Żołnierza Polskiego…  poświęcenie bukietów kwiatów, owoców, ziół, wieńców.. w duchu dziękczynienia Bogu Ojcu za Jego Opatrzność nad nami…
 1. Dożynki Archidiecezjalne, odbędą się w niedzielę, 29 sierpnia, w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kołbaczu…..  Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb oraz prosić o błogosławieństwo dla wszystkich pracujących na roli oraz o urodzaj na polskiej ziemi.”
 1. Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne /ubezpieczenia kościołów, wyłączenie z produkcji leśnej parkingu, dzierżawa parkingu, odnowienie witraży w Krajniku/
 1. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół….

Pniewo:     Paniom:  Zuzi i Teresie i Małgosi

Przeprowadziliśmy prace przy renowacji kapliczki Matki Bożej Fatimskiej  i krzyża przy kościele, to kilka dni, po kilka godzin pracy kilku Panów… Bóg zapłać za pomoc przy tych  pracach Panom: Janowi Gęślowskiemu, Gabrielowi Kowalewskiemu i Adamowi Surdel,  Kaziowi Kędziora…. 

 1. GORĄCYM I SERDECZNYM  BÓG  ZAPŁAĆ  dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby  Parafii, składane na konto parafialne i w kościele
 1. Malutki Michaś toczy bój o życie… Najbliżsi i przyjaciele zbierają pieniądze na Jego leczenie, zapraszają po Mszy św. na domowe pyszne ciasto i ofiarowanie swojej pomocy….
 1. Koło Radia Maryja przy Parafii Narodzenia NMP w Gryfinie, zaprasza na pielgrzymkę do Torunia, na Dziękczynienie w Rodzinie, 4 września 2021 koszt 90 zł. Kontakt P. Krystyna 798 527 051
 1. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Inauguracja pielgrzymki nastąpi w poniedziałek podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na portalu społecznościowym: facebook.com/mysliborska/.
 • „Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce ze Stargardu do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, która odbędzie się 15 sierpnia br. Pielgrzymka wyruszy o godz. 4.15 z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie i zakończy się ok. godz. 13.00 w Sanktuarium uroczystą Mszą Świętą.”

Msze    Święte   w  tym  tygodniu

KRAJNIK

Niedziela

9.10

+ Marianna Rakowska 5 r. śm.

STEKLNO

Niedziela

10.30

+ Michał Sikorski 18 r. śm. Stanisław, Longina, Wacław

PNIEWO

Poniedziałek

8.00

Za Naszą Parafię

Wtorek

8.00

+ Małgorzata Sujdak

Środa

8.00

+ Janina Konieczna

18.00

+ Małgorzata Sujdak

Czwartek

18.00

W pewnej intencji

Piątek

18.00

+ Mariola Gród, Szczepan, Maria

Sobota

8.00

Błagalna o upragnione zdrowie dla Marty i Piotra

Niedziela

8 00

+ Sławomir Wrzesiński

12 00

+ Maria Hryńków

15.00

ŻÓRAWIE/   SZCZAWNO przy krzyżu

O Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców i za zmarłych mieszkańców

 

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy