NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 12.jpg
 • 9.jpg
 • 7.jpg
 • 13.jpg
 • 8.jpg
 • 11.jpg
 • 2.jpg
 • 10.jpg
 • 1.jpg
 • 4.jpg
 • 6.jpg
 • 3.jpg
 • 5.jpg

Intencje   Mszy św.   26 .06. 2022

Pniewo

8.00

+ Eugeniusz Gącerz

Krajnik

16.00

ODPUST

+ z Rodziny Furtak: Stefania, Marcin, Jan, Kazimiera, Maria, Edward

Steklno

10.30

Dziękczynno-błagalna z okazji 10 urodzin Marcela Mazura

Paniewo

12.00

+ Dziękczynno-błagalna z okazji 28 rocznicy ślubu Wioletty i Dariusza Jastrzębskich….

13  Niedziela  Zwykła   26. 06. 2022

 1. Z okazji wspomnienia Niepokalanego Serca NMP – dzisiaj o 16.00 ODPUST w Krajniku
 1. „W duchu serdecznego dziękczynienia za łaskę ustanowienia Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, którą Papież Paweł VI utworzył 28 czerwca 1972 roku, zapraszamy wszystkich do udziału w Uroczystości Dziękczynienia Bogu za 50 lat życia Świętego Kościoła Szczecińsko-Kamieńskiego.

Główną Uroczystością obchodów tego Jubileuszu będzie Dziękczynna Msza Święta we wtorek, 28 czerwca br., o godz. 18.00 w Archikatedrze Szczecińskiej

 1. Dzisiaj po Mszy św. II zbiórka ofiar na Caritas „Akcje LATO” kolonie i półkolonie dla dzieci z rodzin wielkodzietnych i ubogich
 1. W tym tygodniu I Piątek i I Sobota Miesiąca
 1. Odwiedziny chorych i starszych z Panem Jezusem w sobotę o zwykłej porze
 1. W najbliższą sobotę, to będzie 1 Sobota lipca, zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i   Procesje  Różańcową  pokutną  ze  świecami….

    Program  Nabożeństwa:  Msza św.  19.30 – po Mszy Św. około 20.30  wyruszy procesja różańcowa ze świecami  – zakończenie około 21.30 weźcie ze sobą świece,  albo  będzie można je nabyć w kościele…

 1. Steklno. Bóg zapłać ofiarodawcom za ofiary na   polbruk…. Bóg zapłać za zrozumienie i każdą pomoc….
 1. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół…. Krajnik… Steklno

PNIEWO    P. Zuzi, P. Teresie…,  za posługę P. Organistce Joli i P. Burmistrzowi Pawłowi

     Bóg zapłać za troskę o   trawnik przy kościele :

 1. „W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXVIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie.

Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie, pielgrzymując tyle dni, na ile pozwoli czas i siły. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na stronie internetowej: www.szczecinska.pl, na portalu społecznościowym facebook.pl/szczecinskapielgrzymka oraz na plakacie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”

 1. „Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 9 do 17 lipca br. Inauguracja pielgrzymki nastąpi w sobotę, 9 lipca br., podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Chrystusa Króla w Świnoujściu. Ze Szczecina pielgrzymi wyruszą 11 lipca br., po Mszy Świętej w Archikatedrze szczecińskiej, która rozpocznie się o godz. 7.00. Zapisy i szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl. Zapisy trwają do 1 lipca. Zapraszamy do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”

„Zapraszamy na obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa, dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 11 lipca br. W kościele rektoralnym pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych, przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie, o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa Henryka Wejmana w intencji ofiar i członków ich rodzin, a o godz. 12.00 będzie miała miejsce modlitwa przy «Pomniku Ofiar Nacjonalistów Ukraińskich w latach 1939- 1947» na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.”

 • Koło Radia Maryja przy Parafii Nar. NMP w Gryfinie zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę Rodziny Radia Maryja 9-10 lipca 2022. Wyjazd w sobotę 9 lipca o 6.00 – powrót w niedzielę po skończonych uroczystościach, zapewniony jest nocleg, wyżywienie we własnym zakresie. Koszt 220 zł. Kontakt z p. Krystyną 796 527 051

Msze   Święte   w   tygodniu

KRAJNIK

NIEDZIELA

9.10

+ Monika Serafin

STEKLNO

Wtorek

18.00

+ za Męża Zbigniewa

NIEDZIELA

10.30

+ Anna Soboń

PNIEWO

Środa

8.00

18.00

+ Piotr Gierek

I w intencji Syna Pawła z okazji imienin i  urodzin

Czwartek

8.00

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji P. Haliny Dyrcz z okazji imienin o Boże Błogosławieństwo i opiekę MB

Piątek

8.00

18.00

I Piątek

+ z Rodzin Brunka i Słomińskich

Sobota

19.30

I  Sobota Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i Procesja Różańcowa Pokutna ze świecami

+ Jadwiga Czyż 43 r.śm.

NIEDZIELA

8.00

+ za Józefę Kowalewską

12.00

Żywy Różaniec – o Boże Błogosławieństwo na żniwa, o szczęśliwe zbiory – zachowanie od głodu

+ Elżbieta Żebiełowicz

 

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy