NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 1.jpg
 • 13.jpg
 • 8.jpg
 • 4.jpg
 • 6.jpg
 • 12.jpg
 • 7.jpg
 • 3.jpg
 • 10.jpg
 • 9.jpg
 • 11.jpg
 • 2.jpg
 • 5.jpg

Intencje Mszy św. : 07. 02. 2016

Pniewo 8.00 + Ireneusz 2 r.śm. + Marek 16 r.śm.
Krajnik 9.10 + z R. Wrzosów: Katarzyna, Jan, Stanisław
Steklno 10.30 + Helena Rzeszotarska 6 r.śm.
Pniewo 12.00 Żywy Różaniec: o zjednoczenie chrześcijan pod berłem Chrystusa Króla Miłosierdzia
Dziękczynno-błagalna w int. P. Kazia Trzcińskiego z okazji 78 urodzin...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 07. 02. 2016

V Niedziela Zwykła

1. „Niedziela" – O światowym Dniu chorego – samotność człowieka w chorobie nowotworowej... o Lourdes – miejscu uzdrowień...

2. Krąg Biblijny – we wtorek o 19.15 w domu parafialnym

3. W najbliższą ŚRODĘ - POPIELCOWĄ - posypaniem głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
Msze św. w środę popielcową będą w następującym porządku:

• Krajnik – 16.00
• Steklno – 17.00
• Pniewo – 18.00

4. Bóg zapłać za rozebranie choinek i szopki... PNIEWO: Paniom: Stasia Kaźmierska z Wiktorią, Maria Jaworska... i Panom: Kędziora Kaziu, Tokarek Tomasz, , Jan Gęślowski z Amelką, Edward Ludwisiak, Surdel Adam, Gała Zbigniew z Mateuszem... Bóg zapłać!

5. Nasz mały 11 miesięczny Parafianin „Piotruś" z Żórawia, który jest chory na raka prawego i lewego oka – już pewnie wiemy, żeby rozpocząć bardzo kosztowne, zagraniczne leczenie, pilnie potrzebuje półtora miliona złotych... wszędzie dookoła jest wiele inicjatyw zbierania pieniędzy, my też się włączamy...., W przyszłą niedzielę po Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszki na ten cel, „Oczy Piotrusia" niech nasza kropelka wsparcia będzie jak największa... Bóg zapłać za zrozumienie i każdą pomoc!

6. STEKLNO. W tym roku, z Waszej i mojej inicjatywy, dla upiększenia naszego kościoła i rozważania Męki Pańskiej,, chcemy dotychczasowe skromne obrazki drogi krzyżowej które mamy, wymienić na 14 pięknych kapliczek Drogi Krzyżowej, takich, jak wzór widzimy na ścianie... taką Drogę Krzyżową mamy już w kościele w Pniewie, wykonana jest z żywicy syntetycznej, ręcznie malowana farbami olejnymi artystycznymi, bardzo wymowna, pięknie zrobiona, koszt jednej stacji to: 560 zł. jest to cena producenta... w Pniewie kiedy zbieraliśmy na tę Drogę Krzyżową, znalazły się rodziny które chciały i ufundowały jedną stację samodzielnie, kiedy indziej były to dwie, trzy, albo cztery rodziny które ufundowały stację, także inni składali swoje ofiary takie jakie mogli ... tak też proponuję u nas w Steklnie, całością sprawy i zbieraniem pieniędzy na Drogę Krzyżową będzie się zajmował Dariusz Jastrzębski... jeśli nie zrealizujemy przedsięwzięcia w tym roku, dokończymy w następnym, zachęcam do spokojnego przemyślenia i odważnych decyzji...

MSZE ŚWIĘTE W TYM TYGODNIU:

KRAJNIK
Środa popielcowa 16.00
Czwartek 16.00 W intencji Pielgrzymów z Dębicy i Tarnowa o Boże Błog. i opiekę M.B. Nieustającej Pomocy i ich Rodzin
Niedziela 9.10 + za Bronisławę, Jana i Stanisława Bednarczyk

STEKLNO
Środa popielcowa 17.00 ...
Niedziela 10.30 ...
PNIEWO

Poniedziałek 17.00 Dziękczynno-błagalna z okazji 40 urodzin Adama i Małgorzaty, z prośbą o szczęśliwy wyjazd na spotkanie
Wtorek 17.00 Za naszą Parafię
Środa popielcowa 18.00 + Jan Chodyniecki – od uczestników pogrzebu
Piątek 17.00 + Franciszka Perełka – od P. Elżbiety Gierek i P. Ból
Sobota 12.00 Msza św. Anny i Aleksandra
18.00 + Piotr Jawoszek
Niedziela 8.00 + Stanisław Proficz + Genowefa i Zygmunt Rogala
12.00 + Bogdan Kiełtyka 3 r.śm.
Chrzest: Gabriela Przychoćko

Niech Wam Pan Bóg błogosławi!
Szczęść Boże !
7 lutego 2016 roku

Ks. Proboszcz

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy