NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 10.jpg
 • 6.jpg
 • 4.jpg
 • 2.jpg
 • 13.jpg
 • 5.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 9.jpg
 • 3.jpg
 • 1.jpg

Intencje Mszy św. : 19. 07. 2015

Pniewo 8.00 + Stanisław Hołubowicz 2 r.śm.
Krajnik 9.10 + Jan, Marianna, Stanisław Buczek
Steklno 10.30 + Michała Sikorski 12 r.śm.
Pniewo 12.00 + Janusz, Wojciech Tomczyk, Maria Michałek
Dziękczynno-błagalna o umocnienie Duchem Św. dla Elizy – dziękczynna za Rodzinę, Dzieci i wszystkie wydarzenia...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19. 07. 2015

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. NIEDZIELA – temat numeru: tydzień Św. Krzysztofa....

2. Pniewo. Z okazji 25 rocznicy Kapłaństwa otrzymałem od Was przepiękny i drogocenny dar – kielich do udzielania Komunii Św. i przechowywania Najświętszego Sakramentu – z serca dziękuję wszystkim ofiarodawcom gorącym i serdecznym Bóg zapłać! skoro jest to naczynie liturgiczne, będzie służyło liturgii w naszej wspólnocie...

3. W dniach 19 – 26 lipca będzie obchodzony 16 Ogólnopolski tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Niesiemy Chrystusa na krańce świata" Tradycyjnie w przyszłą niedzielę będziemy się modlić w intencji kierowców... po Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów – dziękując za bezpieczne podróże i prosząc o opiekę św. Krzysztofa. Ofiary zbierane podczas poświęcenia są przeznaczone na pomoc misjonarzom w zdobywaniu środków transportu... Bóg zapłać!

4. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa w Steklnie będziemy obchodzić Uroczystość Odpustową - Msza św. Odpustowa będzie w sobotę 25 lipca o godzinie 16.00 – Procesja Eucharystyczna i poświęcenie pojazdów – Liturgii będzie przewodniczył nasz Rodak ks. Grzegorz Gierek – Proboszcz w Buku, i następnie Festyn Św. Krzysztofa... /Steklno - Bóg zapłać P. Misiaszkowi i wszystkim pomagającym za wyczyszczenie posadzki w kościele?

5. „Serdecznie zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci św. Jakuba Apostoła, patrona Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie, połączone z Siódmym Jarmarkiem Jakubowym, które odbędą się w dniach 23 – 26 lipca br. Punktem centralnym uroczystości będzie Msza Święta odpustowa odprawiona w sobotę, 25 lipca o godz. 18.00 przez Ksiądz Arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, Metropolitę Szczecińsko-Kamieńskiego. Uroczystości zostaną poprzedzona rekolekcjami głoszonymi przez ojca kapucyna z Manopello w dniach 22, 23 i 24 lipca,

6. Zapraszamy wszystkich do udziału w XXXI Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. W tym roku po raz pierwszy jedna z grup promienistych wyruszy 25.07 z Pustkowa (spod krzyża o godz. 9.00) idąc przez Łukęcin oraz tradycyjnie: 26.07 ze Świnoujścia, 27.07 z Nowogardu i 28.07 z Polic. Uroczysta inauguracja pielgrzymki będzie miała miejsce 29 lipca o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Istnieje również możliwość duchowego pielgrzymowania. Pełna informacja o pielgrzymce oraz zapisach znajduje się na plakacie

7. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Matki Bożej Dolnego Śląska: Wrocław Bardo Śląskie, Góra Św. Anny, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, 4 dni, przejazd, 3 noclegi, śniadania i obiadokolacje – koszt 650 zł. Termin 10 -13 sierpień, od poniedziałku do czwartku....

8. W przyszłą niedzielę 26 lipca – nasza Parafia zaprasza na projekcje filmu pt. „CRISTIADA" – na plebani , w salce parafialnej o 18.00 – film oparty na faktach, historia ludzi którzy decydują się na podjęcie największego ryzyka dal dobra swoich rodzin, wiary i przyszłości swojego kraju...

MSZE ŚWIĘTE W TYM TYGODNIU:

KRAJNIK
Niedziela 9.10 + za Annę Stolarz

STEKLNO
Sobota - 16.00 - ODPUST - Msza św. w ntencji Parafian...
Niedziela 10.30 Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Michałka naszego ministranta...

PNIEWO
Poniedziałek 18.00 Dziękczynna – za zdany egzamin Aliny...
Wtorek 18.00 + Zbigniew Broński
Środa 8.00 O szczęśliwą operację...
13.00 CMENTARZ kaplica - + Jan Truszkowski

Niedziela 8.00 + Stanisław Proficz – od Tomka z rodziną
12.00 Dziękczynno-błagalna w intencji P. Ani Krych i P. Ani Czaczyk z okazji imienin...

Niech Wam Pan Bóg błogosławi!
Szczęść Boże!
19 lipca 2015 roku

Ks. Proboszcz

Wywiad z Bogiem

Godziny

MSZE ŚWIĘTE:

PNIEWO
Niedziela - 08:00 i 12:00
Poniedziałek - 17:00
Środa, piątek - 17:00
Sobota - DPS - 15:30

KRAJNIK
Niedziela - 09:10
Czwartek - 18:00

STEKLNO
Niedziela - 10:30
Wtorek - 18:00

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:
Przed każdym nabożeństwem.

BIURO PARAFIALNE:
Środa i piątek - po Mszy św.

POSŁUGA SAKRAMENTALNA U CHORYCH:
Każda pierwsza sobota miesiąca

Wyszukiwarka

Polecamy