NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 9.jpg
 • 6.jpg
 • 13.jpg
 • 7.jpg
 • 3.jpg
 • 8.jpg
 • 5.jpg
 • 10.jpg
 • 4.jpg
 • 2.jpg
 • 11.jpg
 • 1.jpg
 • 12.jpg

Radio Maryja, 2012-07-08

Ojciec Święty Benedykt XVI podczas modlitwy Anioł Pański w Castel Gandolfo pozdrowił Rodzinę Radia Maryja zebraną na Jasnej Górze podczas XX Pielgrzymki do Najświętszej Matki. Ojciec Święty zauważył, że zebrani na wspólnej modlitwie słuchacze Radia Maryja modlą się za Ojczyznę, rodziny i o wolność słowa. Z kolei pielgrzymi zebrani na jasnogórskich wałach w liście skierowanym do Papieża prosili o przyjęcie wdzięczności za Jego ojcowską miłość. Przypomnieli z jaka intencją przybyli do Królowej Polski - by prosić o miejsce na multipleksie dla TV Trwam.

Tekst pozdrowienia Ojca Świętego:

Witam przybyłych do Castel Gandolfo Polaków. Pozdrawiam uczestników pielgrzymki Rodziny Radia Maryja zebranych na Jasnej Górze, którzy modlą się za Ojczyznę, za rodziny, o wolność słowa. Pozdrawiam też młodych stypendystów Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", zgromadzonych w Lublinie. Wraz z wyznawcami różnych religii, na terenie byłego Obozu Koncentracyjnego na Majdanku, będą się modlić dzisiaj wieczorem o pokój. Włączam się duchowo w te wydarzenia, upraszam dobro i pokój dla świata, Polski i każdego z was. Z serca wszystkim błogosławię.

Polecamy