NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 4.jpg
 • 1.jpg
 • 11.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 13.jpg
 • 12.jpg
 • 3.jpg
 • 2.jpg
 • 10.jpg
 • 6.jpg
 • 5.jpg

Przed nami najważniejsze dni w roku. Od sposobu i głębi ich przeżycia zależy bardzo wiele. Jezus przyszedł na ziemię, aby nas uratować, uczynić wolnymi, dać pełnię życia. Nie można tej prawdy stracić z oczu, ponieważ jest ulokowana w centrum chrześcijaństwa.

Dlaczego to wszystko musiało się stać? Niedziela Palmowa: "Hosanna!", a już za chwilę: "Na krzyż z nim!". Odpowiedź wcale nie jest trudna. "Bo Ty, będąc człowiekiem, uważasz się za Boga". Za to Żydzi chcieli Jezusa kamienować, skazać na pohańbienie i wieczny niebyt.

ks. Paweł Siedlanowski/ NASZ DZIENNIK

Polecamy