NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 3.jpg
 • 1.jpg
 • 9.jpg
 • 12.jpg
 • 6.jpg
 • 11.jpg
 • 8.jpg
 • 13.jpg
 • 2.jpg
 • 4.jpg
 • 7.jpg
 • 5.jpg
 • 10.jpg

Chrystus zmartwychwstał. Alleluja!

Kochani i drodzy, Siostry i Bracia!

Życzę wszystkim Parafianom, Gościom i odwiedzającym naszą stronę parafialną, aby odrzucona lecz zwycięska Miłość Boga umocniła w naszych sercach wiarę, odnowiła nadzieję oraz stała się źródłem siły do codziennego zwyciężania grzechu i zasadzek szatana! 

Niech Zmartwychwstały Chrystus Pan umocni każdego z nas do tego mocą płynącą z krzyża, a radość Paschalnego Poranka, niech napełni serca, abyśmy patrząc w przyszłość z nadzieją,  chętnie podejmowali służbę Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie naszej i bliźnim! 

Szczęść Boże! 

Ks. Proboszcz

Polecamy