NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 8.jpg
 • 4.jpg
 • 2.jpg
 • 9.jpg
 • 6.jpg
 • 11.jpg
 • 7.jpg
 • 12.jpg
 • 5.jpg
 • 10.jpg
 • 3.jpg
 • 1.jpg
 • 13.jpg

Środa Popielcowa rozpoczyna

WIELKI POST !

Modlitwa - Jałmużna - Umartwienie

Razem z całym Kościołem rozpoczynamy okres wielkopostnej pokuty. W najbliższą  Środę Popielcową stajemy wszyscy jako grzesznicy, którzy potrzebują Bożego miłosierdzia, przebaczenia i oczyszczenia. Przez czterdzieści dni będziemy przygotowywać nasze serca na wielkie święta Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa.       Przez śmierć i zmartwychwstanie Chrystus pojednał świat z Ojcem, a my także i teraz, mocą tego wydarzenia możemy uzyskać odnowienie więzi jaką nawiązaliśmy z Bogiem w chwili chrztu świętego. Posypanie głowy popiołem przypomina o naszym przemijaniu i odrodzeniu przez Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.  

ŚRODA POPIELCOWA:  

Krajnik - 16.00 

Steklno - 17.00 

Pniewo - 18.30 

"Nawracjacie się i wierzcie w Ewangelię" 

"Pamietaj, że prochem jesteś i w proch się obrócisz"

Polecamy