NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 6.jpg
 • 5.jpg
 • 10.jpg
 • 9.jpg
 • 13.jpg
 • 8.jpg
 • 3.jpg
 • 7.jpg
 • 11.jpg
 • 4.jpg
 • 2.jpg
 • 12.jpg
 • 1.jpg

Nasz ODPUST parafialny z okazji wspomnienia św. Ojca Pio będzie w Pniewie, w niedzielę 25 września o godzinie 13.30 

Mszę św. odpustową odprawi i Słowo Boże wygłosi nasz rodak, Ks. Grzegorz  Gierek.

O godzinie 13.00 rozpocznie się Różaniec za Polskę:  o odrodzenie religijne, moralne i duchowe Ojczyzny i zachowanie jej katolickiej tożsamości. 

Po nabożeństwie, będzie Festyn Św. Ojca Pio na placu przy kościele.

Serdecznie zapraszamy!

Kochani, serdecznie zapraszamy wszystkich także do pomocy w organizowanym Festynie. Zwracamy się z gorącą prośbą o ofiarowanie fantów na naszą loterię. Dobrze pamiętacie, ile emocji i radości przynosi losowanie nagród głównych. Wszyscy bądźmy tego sponsorami..

Słodkie Panie: wiadomo nam, że pieczecie najlepsze ciasta na świecie! Dlatego rozwijajcie nadal swój słodki talent i niech każda Pani przyniesie przynajmniej jeden placek! Parafiankom, które co roku pamiętają – dziękujemy gorącym i serdecznym Bóg zapłać! A Panie, które jeszcze nic nie upiekły – zapraszamy – upieczcie koniecznie ciasto na tegoroczny odpust!

Polecamy