NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL            KRÓLUJ NAM CHRYSTE            PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA

 
 • 3.jpg
 • 8.jpg
 • 12.jpg
 • 9.jpg
 • 4.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 10.jpg
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 5.jpg
 • 13.jpg
 • 11.jpg

"W duchu dziękczynienia za Beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II serdecznie zapraszamy do udziału w IX Szczecińskim Marszu dla Życia, który odbędzie się w niedzielę 8 maja br.  Marsz rozpocznie się przy pomniku Jana Pawła II na Jasnych Błoniach o godzinie 15.00

Uczestnicy przejdą głównymi ulicami miasta do Bazyliki Archikatedralnej, w której zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity, połączona z obrzędem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego".

AUTOKAR - na Szczeciński  Marsz dla Życia - wyjedzie z naszej Parafii spod kościoła w Pniewie w niedzielę 08.05. o godzinie 13.50 - mamy jeszcze wolne miejsca - serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w "Marszu" pod hasłem "DZIECI NASZE ANIOŁY"!

Ks. Józef

Polecamy